KONST / Litografier / Färglitografier 16197063
nr 1619 7063
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Färglitografier, + etsning, 3 st, oramade lösa blad, Berta Hansson & Sture Meijer, oramade lösa blad. Signerade. Färglitografi. Bladets mått: 40x50,50x60 cm
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:20:53
11/5 16:48:32
11/5 16:50:04
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 600 kr
Göteborg 600 kr
Helsingfors 600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram